Haber

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Yılport Samsunspor taraftarlarına bin adet bilet verdi

Atakum Belediye Başkanı Cemil DeveciMuhteşem Lig’e yükselen Yılport SamsunsporKupa töreni ve şampiyonluk şöleni için taraftarlara bin kişilik bilet hediye etti.

Başkan Deveci, 11 yıllık aradan sonra Muhteşem Lig’e yükselen Yılport Samsunspor Taraftarların sevinci, 7 Mayıs 2023 Pazar günü 19 Mayıs Stadı’nda yapılacak kupa töreni ve şampiyonluk şöleni için bin kişilik biletlerle perçinlendi. Önder Deveci, yayınladığı görselle iş insanlarına ve Samsun sevdalılarına seslendi. Twitter hesabından hayranlarını dayanışmaya davet etti. Biletler ise Samsunspor yönetimi ve taraftar gruplarının öncülüğünde Samsunsporlulara ulaştırılmaya başlandı.

Başkan Deveci, yayınladığı görselde şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Samsun halkı, beklediğimiz gün geldi. Samsunspor’umuz şampiyon oldu ve Süper Lig’e yükseldi. 7 Mayıs Pazar günü bu güzel günü kutlayacağız. Samsunspor taraftar kümeleri, “Samsunsporlu taraftarların şampiyonluk ziyafetinde stada gelebilmeleri için sizleri dayanışmaya davet ediyorum. Ben Cemil Deveci olarak bu kampanyaya bin biletle katılıyorum. Samsunlu tüm iş insanlarımızı, Samsun sevdalılarını bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Spor

ahmetli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu