Haber

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i sert eleştirdi

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, dönemin kapanışının ardından açıklamalarda bulundu. Çebi, Özbek’i sert sözlerle eleştirdi.

“CUMHURBAŞKANI TARAFTAR TUTUMU İLE KONUŞMAMALIDIR”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i eleştiren Çebi, “Dursun Özbek 6 puan alsa ne fark eder? Ofsayt maçı da olsa ne fark eder?” “Penaltı eklerseniz şampiyon olursunuz! Başkanlar taraftar tavrıyla konuşmamalı. Zafer sarhoşluktur, anlıyorum. Ama çıkıp özür dilemeliler.” terimleri kullandı.

Çebi’nin açıklamalarının devamı şöyle:

“BEŞİKTAŞ’I SEVİYORSA YAPTIKLARI GERÇEK BU DEĞİL”

“Beşiktaş olarak hazırlıklarımızı tamamladık. 2-3 destekle önümüzdeki senenin şampiyonu olarak dönemi tamamlayacağız. Şenol hocamızla yolumuza devam edeceğiz.” Camiamızda bir seçim havası yaratılmış.Gereksiz!Nedenini hala bilmiyorum.Beşiktaş’ı seviyorlarsa yaptıkları gerçek değil.Savaş birlikte verilir, kazanılır veya kaybedilir.Yönetimi yok saymak. Bir selam ikilik yaratır Yalvarırım bunlar bir takım işi Siz de bu gruptasınız.

“NEDEN ZAMANINDA KONUŞMADINIZ?”

Erden Timur’un konuşmasını bekliyoruz. Elindekini çok hızlı bir şekilde açıklamasını bekliyoruz. ‘Lig’i bitirmeyeceğim’ dedin ama lig bitti! Sana yakıştığı gibi konuşuyorsun. Kavga etmekten korkarak kaçarsın. Ama kardeşin geldiğinde, dışarı çıkıp yakın dövüşte hırlamaya başlıyorsun! 8 puanlık fark açılırken konuşuyorsunuz, yani durum bu! 5 puan fark olsaydı Dursun Özbek nasıl bir açıklama yapardı? 8 puanlık fark için nahoş açıklama yapıyor olsaydınız, 5 puanlık farktan nasıl bahsederdiniz? Madem bu terimleri kullanacaktınız, neden beklediniz? Neden zamanında konuşamadın?

“CEVAPLARINIZI ÇOK BEKLİYORUM”

TFF Lideri de düşündürücü olan bu fikirlere katıldı! Fark 5 olsa TFF Lideri olarak açıklamalarınızı nasıl değiştirirsiniz? Ne dersin? Cevabınız için teşekkür ederim.

“BEŞİKTAŞ CAMİİ’NDEN RANDEVU BORÇUNUZ VAR”

Kasıtlı algı yapıldı! Puan değil adalet istedik! Depremden üç gün sonra ‘İki yol var birini seçeceğiz’ diyorsunuz. Yani başka bir mantıklı yol daha var! Önerdiğimiz yol mantıksızsa o gün neden ‘iki yol var’ dediniz? TFF Lideri taraf olduğunu hissettiriyor, Beşiktaş camiası rahatsız! Bunu bir şekilde istemeden, anlamadan söylediğini düşünmek isterim. Beşiktaş camiasına bir özür borçlusunuz! Bunu yapmanı talep ediyorum! TFF Lideri olacaksanız tüm gruplara kendinizi aynı çizgide hissettirmelisiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu