Teknoloji

Twitter Gönderilerinin Nasıl Öne Çıkacağı Açıklandı

Twitter’ı 44 milyar dolara satın alarak tek yetkili isim haline gelen milyarder iş adamı Elon Musk platform hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Elon Musk, bazı paylaşımlarınız artık daha fazla vurgulanacak Dedi.. Peki bu nasıl mümkün olacak? Gelin Elon Musk’ın Twitter’daki yeni planlarına yakından bakalım.

Elon Musk tarafından yapılan açıklamalara göre bir gönderinin tanıtımını belirleyen temel kriter, kişilerin ne kadar zaman harcadıkları hakkında olacak. Yani beğeniler veya retweetler artık daha az değerli olacak. Musk ayrıca platforma kişi olarak eklenen görseller yerine yerel olarak yüklenen görsellerin artık daha görünür olduğunu da belirtti. değerli haline geldiğini söylenmiş. Elon Musk, Twitter’ın yerleşik resim yükleme hizmeti hakkında da bir itirafta bulundu.

“Video yükleme hizmetimiz çok kötü”

Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda platformun resim yükleme hizmeti verdiğini söyledi. kötü durumda kabul etti. ” Maalesef video yükleme hizmetimiz çok kötü!” diyen milyarder iş adamı, bu konuda çalışmalarını sürdürdüklerini de sözlerine ekledi. Musk, özellikle telefon ve laptoplar için 10 dakikadan uzun görüntülerde. 480p çözünürlüktercih edilmesi gerektiğinin de altını çizdi.

Elon Musk’ın yaptığı itirafın yersiz olmadığını söyleyebiliriz. Twitter kullanıcıları doğru bilir; platformda bir görüntü izlemek gerçekten eğlenceli değil . Yapılacak çalışma, Twitter’ın en büyük eksikliklerinden birinin giderilmesine yardımcı olabilir. Bu gerçekleşirse, Twitter kullanıcıları platformu kullanmak yerine öne çıkmak istediklerinde YouTube bağlantısını bırakmak yerine yapacaklar. içerik yüklemeyapabilirler.

cermikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu