Ekonomi

Halk Büfe açıldı, sırada Halk Market var

Halk A.Ş.,Marmaris Belediyesi’nin bir iştirakidir. İlçe halkına hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunmak amacıyla ‘Halk Büfesi’ açıldı. Açılışa katılan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Sırada Halk Pazarı var” dedi.

Marmaris’te Halk Kafe ve Halk Ekmek Büfelerinin ardından Halk Büfe de vatandaşların hizmetine sunuldu. Saman İskelesi karşısında bulunan Halk Büfe’nin açılışı Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışa genel başkan yardımcıları, CHP İlçe Başkanı Ömer Bozdemir, partililer ve vatandaşlar katıldı.

KALİTELİ ÜRÜN, GÜLERYÜZLÜ HİZMET

İlk günden bu yana en önemli hedeflerinden birinin vatandaşa kaliteli, sağlıklı ve ekonomik fiyatlı ürünler sunmak olduğunun altını çizen Başkan Oktay, bu amaçla ayni sermaye aktarımıyla kurulan Halk A.Ş.’nin kurulduğunu belirtti. her geçen gün büyüyor ve şunları söylüyor:

“Halk Kafe ve Halk Ekmek Büfelerinin ardından Halk Büfemizi de şehir halkının hizmetine açtık. Halk kafelerinde temel prensibimiz şehrimizin farklı yerlerinde çok daha uygun fiyatlarla, en iyi kalitede hizmet vermektir. ürünler ve güler yüzlü hizmet anlayışı.”

KAMU PAZARI ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI

İçmeler başta olmak üzere farklı noktalarda Halk Kafelerin açılması için çalışmaların sürdüğünü kaydeden Önder Oktay, “Halk ekmek büfelerimizden çok olumlu geri dönüşler aldık. Halk pazarı çalışmalarımızı da hızlandırdık. Halk pazarımız da en kısa zamanda açılacak.” Geçmiş yıllarda Marmaris’te böyle bir hizmete ihtiyaç yokken, artık “Maalesef içinde bulunduğumuz ekonomik koşullar nedeniyle, Marmaris’te bile emeklilerimizin, çalışanlarımızın bu tür hizmetlere ihtiyacı var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu