Haber

İbrahim Tatlıses, Bodrum’da 5 daireyi depremzedelere açtı

Türkiye’nin Doğu, Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgeleri, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ı vuran iki büyük depremle sarsıldı. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği büyük felaket, ünlüler camiasını da yas tuttu.

Türkiye’yi sarsan depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay “Benim Evim Senin Evin Olsun”Kampanya ile hayırseverlerin evlerini depremzedelere ücretsiz veya uygun kurallar çerçevesinde kiralayabileceklerini belirtti.

‘BENİM EVİM SİZİN EVİNİZ OLSUN’

Oktay’ın açıklaması “Türkiye’de ikamet edip ikinci evi olan veya yurtdışında ikamet edip ikinci evi Türkiye’de olan hayırseverlerimiz, kullanılmayan evlerini veya yazlıklarını depremzedelerin kullanımına ücretsiz olarak sunmak veya evlerini kiraya vermek isteyen hayırseverlerimiz depremzede aileleri, ana sayfa üzerinden gönül rahatlığıyla başvurabilirler.”söz konusu.

BODRUM’DA 5 DAİRE AÇILDI

Bu aramanın ardından İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak hemen harekete geçti. Tatlıses, Benim Evim Senin Evin kampanyası için Bodrum’da 5 daire açtı.

‘YARALARI SARMA ZAMANI’

İbrahim Tatlıses, “Evim Ev Olsun kampanyasına katılın. Şimdi yaraları sarma zamanı. Bodrum’daki 5 dairemi depremzedelere açtım. İmkanınız varsa açın.”söz konusu.

KIZI DA DEPREM MAĞDURLARINA EVLERİNİ AÇTI

Öte yandan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Bodrum’daki evlerinin kapılarını depremzedelere açtıklarını açıklamıştı.

haberselim.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu